close
Business Phone

0 850 441 00 19

Support mail

info@www.birdokuz.com

Vaka Analiz Çalışması

Bu çalışmada sizden, aşağıdaki vakada verilen durumları, konuları, verileri ve tüm bilgileri analiz ederek bir seçim yapmanız ve diğer katılımcılarla en doğru seçeneğe oy birliği ile karar vermeniz beklenmektedir. Paylaşılan tüm bilgiler hayali bir kurgu olmakla birlikte çalışmayı kendi gerçekliğinizle ele alarak size verilen role uygun hareket ediniz. 

Bireysel Çalışma

3 Gün

Grup Çalışması

40 dk.

Soru – Cevap

10 dk.

Geribildirim

45 dk.

 

Özel Notlar:

  • Bireysel çalışmanız sırasında verilen tüm bilgileri dikkatle okuyun. Sizinle paylaşılan bu dosyadaki her kelimenin özenle seçildiğini düşünerek tüm olasılıkları ve bağlantıları göz önünde bulundurunuz
  • Bireysel çalışmanızda hangi seçimin en doğrusu olduğuna karar verirken grup çalışması sırasında sizinle aynı fikirde olmayan kişileri ikna etmenize yardımcı olacak gerekçeleri önceden yazılı hale getirmeniz yararlı olabilir.
  • Grup çalışması başladığı andan bittiği ana kadar süreci kendi kendinize yönetmeniz beklenmektedir.
  • Çalışma süresi dolduğunda grup üyelerinden en az 1 kişinin oy birliği ile belirlenen seçimi gözlemcilere -gerekçeleri ile- sunması gerekmektedir.
  • Bu sebeple seçiminizi gözlemcilere aktarırken ihtiyaç duyacağınız gerekçeleri de grubunuzla birlikte -çalışma esnasında- hazırlamalısınız.
  • Sunumun ardından gözlemciler gruba ya da belli bir katılımcıya soru sorabilir. Gelebilecek muhtemel soruları da düşünerek hazırlık yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.
Yukarı Çık